Modlitební exhalace - PF2019

Píseň zasmušilého vypláchnutce na motivy koledy Byla cesta.

PF2019 - Dejte si v novém roce pozor na modlitební exhalace Vašeho preferovaného náboženství, výplach z Hradu či Vaší mateřské korporace, od meditačního gurua, na výplach z vašeho oblíbeného serveru s alternativními zprávami, případně od jiného držitele Pravdy.

Credits:
bass, guit, drums, vocals, lyrics, production, mix, concept - UniDr. GiGi
lead guit, concept inspiration sessions and consultations - TaDr. Berry
illustrations - DrS. Tanaki
sax - BulDr. José Navaro

8 Comments

Loved the commercial break i

Loved the commercial break i meditačně / korporátně / chininový výplach.  Doppel Schlauchen Zeit - alles muss raus !

Ohrwurm

Nevím, kolik doporučuje Ufonion maximálně poslechů písně, nicméně ve snaze pochopit text jsem tento počet zřejmě překročil a teď už novou verzi nemůžu ani slyšet, protože mi vzniknul Ohrwurm, snad nejde o trvalé poškození. Nicméně žalobu podávat zatím nehodlám, maximálně se připojím ke kolektivní žalobě a budu vymáhat od Ufonionu každý den růženec po dobu min. jednoho týdne, viz http://www.maria.cz/Modlitba/jak-se-modlit-ruzenec/

Obrázek uživatele labs

Úžasné vědět že naše písnička

Úžasné vědět že naše písnička má takovéto vedlejší účinky! Asi budeme muset udělat novou, která bude pojednávat o mentálně-hudebních exalacích z poslechu písně o modlitebních exhalacích!
Obávám se, že růženec by neprošel na vrátnici Ufonion corp. vstupním digitálním filtrem. Jakákoliv podezřelá modlitební data standardně nahrazujeme audio nahrávkou růžového šumu:

Děkuji za startovní

Děkuji za startovní vypláchnutí. Budu se snažit vyhnout se zmíněným nástrahám i tomto roce. Jakmile se náhodou do něčeho namočím ihned se pro jistotu vyleju a pak vymočím. Udržím si mozek čistý.

Zdravíme kmenového akcionáře!

Zdravíme kmenového akcionáře! :)

Váš komentář způsobil v openspace UL výbuch smíchu a následný rozklad novoroční morálky. Zaměstanci se začali courat do kuchyňky k ledničce na pivo, s tím že také musí okamžitě začít s preventivním výplachem. A že holt málo platné, Ufonion je taky Corp. a tedy sama vyplachuje. A když tedy korporace propaguje nevyplachování a sama vyplachuje, tak aby zaměstnanci nebyli v rozporu se sebou samými, musí eliminovat vyplachování od vlastního zaměstnavatele zmíněným preventivním výplachem.

Jinak řečeno: Aby Ufonion Labs nebyli v rozporu, s okamžitou platností povolili všem zaměstnancům v práci chlastat! Zároveň takto mohou čelit složité situaci na pracovním trhu a nabídnout v dnešní době ojedinělý benefit!

Dr. Blesk, Human Resources

Obrázek uživatele labs

Ufonion Religion

Skvělé jen tak dál! Ještě pár posílených posluchačů, a do dalšího roku začneme uvažovat o založení vlastního nového Ufonion Religion! ;)

Přidat komentář

Audio comment
Zde můžete nahrát váš audio komentář ve formátu mp3 / post your audio comment here.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: mp3.
Zde můžete nahrát váš obrázkový komentář / comment with a photo
Soubory musí být menší než 1 MB.
Povolené typy souborů: png gif jpg jpeg.
Images larger than 1024x768 pixels will be resized.
CAPTCHA
Test ufonství
Fill in the blank.