Barbazar


Ufonion Labs přiznivcům Hardcore! // For Hardcore fans!

SOUTĚŽ!!! Kdo si to poslechne nejvíckrát za sebou a číslo napíše do komentáře, toho zvou Ufonion Labs do Barbazaru na pivo a 7 rumů !
COMPETITION!!! who listens to the song the most times and writes the count to the comments below wins a beer and 7 rums with Ufonion Labs at Barbazar!

Text písně / song text

Blafnul jsem v Barbazaru! // I got ignited at Barbazar.

Slovníček pojmů / dictionary

Blafnout - nastartovat biologickou továrnu na zpracování alkoholu, chytit slinu. // To turn on a biological factory for ethanol decomposition, to become a thirsty dog.

Barbazar - kultovní podnik na Palmovce. Hrdý následovatel Hrabalovské tradice. V Barbazaru občas probíhá náhodná a nepředvídatelná hudební produkce. Narozdíl od běžných klubů v něm lze hrát pouze na aktuálně zastavené nástroje. Rum 20CZK, Vodka 15CZK.  // A famous place in Prague, Palmovka. It is a pawnshop combined with a bar, where sometimes unpredictable high-entropy jam sessions occur!


Made with free software. Guitar, bass, drums, vocals, music, lyrics, recording: J. G. V., Ufonion Labs.

Ty a Barbazar

15 Comments

Dekujeme za Mistrovu zpetnou

Dekujeme za Mistrovu zpetnou vazbu. Lec snazime se vychazet vstric aktualnim potrebam dnesniho zrychleneho sveta, ve kterem neni casu na zbyt, a proto jsme se rozhodli jit rovnou na vec a delsi predehru vynechat. Snad nam fanynky prominou!

2x

2x

Na Palmovce se kazdopadne

Na Palmovce se kazdopadne vyskytuju, takze se zajdu podivat. Na tvrdej me kamo ale nenalakas ;)

(2x)

 Hi,

 Hi,

I got quite turned on by the foreplay, but would definetely welcome more hardcore version of the foreplay. Could you perhaps use some DIY high voltage instruments for that ?

Dear Lady666,

Dear Lady666,

as you may have noticed, we have actually made the foreplay repeating itself indefinitely. Moreover, we have used a tube quitar amplifier, which basically is a DIY product (Mr. Rozdalovsky) and tubes actually do require quite high voltage.

We believe that all your points have been addressed and would kindly suggest, that you let the song play and start dancing the famous punk pogo dance. By doing this you will soon get to an elevated level of consciousness and all your desires are gone!

Dr. Blesk,
Desire eradication department,
Ufonion Labs

Oops, did not expect my

Oops, did not expect my profile image will upload sooooo BIG :0 Sorry for that ! No intentions to dominate this announcement....

A poslouchala to i sušenka a

A poslouchala to i sušenka a asi to slyšeli i děti ze sna. A protože maj občas ve snu několikanásobný echo,  dělá to minimalně  3x3x6=36

Vážený pane Turbane,

Vážený pane Turbane,

tímto potvrzuji, že jste zatím hlavním adeptem na vítěze v soutěži! Předběžně a předčasně Vám gratuluji! Máme optavdu velikou radost, že píseň má takové skvělé účinky! Každopádně, trénink v motání hlavy se Vám bude jisto jistě v BarBazaru hodit!

Pokračujte s dobrou prací a v případě výhry se těšíme na společnou návštěvu BarBazaru!

Dr. Blesk
Prime numbers account manager
Ufonion Labs

Pane Turbane,

Pane Turbane,

nezbývá mně než sem přepsat informaci z Facebooku, kterou nevím zda jste pochytil, ale jedna skalní fanynka Ufonion Labs skladbu poslouchala 3hodiny při úklidu.

Od teď se tedy poslech nepočítá na kusy, nýbrž na hodiny!

Předpokládám, že až se nás sejde více co to budou dlouho poslouchat dokola, nebudeme muset návštěvu Barbazaru plnánovat, ale že se nám prostě sama od seme synchronizovaně přihodí!!!

S respektem k Vašěemu výkonu,

Dr. Blesk

Přidat komentář

Audio comment
Zde můžete nahrát váš audio komentář ve formátu mp3 / post your audio comment here.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: mp3.
Zde můžete nahrát váš obrázkový komentář / comment with a photo
Soubory musí být menší než 1 MB.
Povolené typy souborů: png gif jpg jpeg.
Images larger than 1024x768 pixels will be resized.
CAPTCHA
Test ufonství
Fill in the blank.