Grilovačka dle ČHMÚ

Pozor! Pozítří nás na severu čeká hromadná grilovačka a následný kanibalizmus! Předpověď počasí ze zdroje nejserióznějšího - Českého hydrometeorologického ústavu. Screenshot webu pořízen 12.4. 18:42.

Watch out! We are expecting a mass barbecue and subsequent cannibalism in the north the day after tomorrow! The weather forecast from the most serious source - the Czech hydrometeorological institute. Screenshot of the page taken on 12.4. at 18:42.

(note: we use Celsius, not Fahrenheit)

Hromadná grilovačka v ČR dle ČHMŮ

2 Comments

Tak to už je ono?

Uctivost,
jsem účetní v důchodu a bydlím toho času v Rumburku a jsem pravidelným čtenářem Vašeho webu. Ačkoli jsem se na teplotní rekord ppoctivě připravil a obložil garsonku mraženou zeleninou, přesto jsem se nejspíše stal obětí kanibalů ve spánku. Probudil jsem se do zcela prapodivného světa: to už musí být ten onen svět! Díky Bohu, že zde mají internet a www.ufonion.com.

Má ucta,
Ing. F. Pštros

Obrázek uživatele labs

Situace v Rumburku vážná

Vážený pane Pštros,

dle našich zpravodajců je situace v Rumburku opravdu vážná a údajně byl v nedávné době do oblasti přesídlen větší počet psychicky nestabilních občanů, vyznávajících různé okultní praktiky. Je tedy dost dobře možné, že jste se skutečně ve spánku stal obětí kanibalů. V současné době ovšem nemůžeme doporučit obracet se v této záležitosti na policii, bezpečností složky na tento druh trestné činnosti ještě nejsou náležitě připraveny a tak místo aby spánkový kanibal skončil v cele, mohl byste naopak Vy skončit na psychiatrickém oddělení. Chcete-li usnadnit budoucí vyšetřování, pečlivě si prosím poznamenejte co na Vás bylo snědeno, měsíční fázi, datum posledního příspěvku na Vaší obecní nástěnce a postavení kontejnerů na sklo, plasty a papír ve Vaší ulici.

Všeho jenom do času, i na spánkové kanibaly jedou dojde!

S nadějí,

Ufonion Labs