The way out of the recession

Náš svět se stále potácí na pokraji ekonomického propadu. Je třeba s tím něco udělat, nějak začít a neblahý trend zvrátit. Proto Ufonion Labs v roce 2013 vyzývají k utrácení.

Our world is still on the brink of the recession. It is necessary to do something about it, to start somehow and revert this unfortunate trend. Ufonion Labs kindly ask you to spend more in 2013.

5 Comments

Si, si,

Si, si, vypadá to jako bella verde zelená kamapaň, takofá nefiňoučá přání, signore di Ufonione, ma ragazzi nostri di Polizia mají jiné informazione! V plísni starých houbiček bují korupcía e mafía, tu je fotografíá!!!

http://www.relexp.net/ufomafiani.jpg

Maska ti nepomůže, padrino di castora nostra, jsme ti v patách!

Musím bohužel říci, že jsem

Musím bohužel říci, že jsem tímto odhalením skutečně šokován. S plnou důvěrou jsem i já poctivě a na doporučení skupiny Ufonion Group CS zakoupil nejen jednu, ale dokonce celý balíček nákladných značkových houbiček. Odhalení spojení Ufonion Group s lobisty napojenými na špičky houbičkářského průmyslu přišlo pro mne tedy zcela pochopitelně jako blesk z čistého nebe. Kdybych již jednu houbičku nevybalil a nezasvinil, uvažoval bych vážně o vrácení celého balíku přímo výrobci. Navrhuji vytvoření občanského sdružení, které bude bránit práva obětí houbičkové mánie počátku roku 2013. Čistota půl zdraví, špína celý! 

Tak já už jsem z toho celá

Tak já už jsem z toho celá vedle. V dnešní době už by byl zmaten nejen Vinnetou, krokodýl Dundee a Franz Kafka, ale snad i Sherlock Holmes! Komu mám věřit a komu ne? Prosím tedy velevážené Ufonion Labs o oficiální vyjádření k tomuto podivnému incidentu.

Přidat komentář

Audio comment
Zde můžete nahrát váš audio komentář ve formátu mp3 / post your audio comment here.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: mp3.
Zde můžete nahrát váš obrázkový komentář / comment with a photo
Soubory musí být menší než 1 MB.
Povolené typy souborů: png gif jpg jpeg.
Images larger than 1024x768 pixels will be resized.
CAPTCHA
Test ufonství
Fill in the blank.