Labská bouda zachráněna / Labská lodge saved

Jak možná víte, Labská bouda byla ve vážném ohrožení. Fanatičtí ochránci přírody ji chtěli koupit a zbourat, ale naštěstí se Ufonion Labs podařilo je přeplatit, boudu koupit a udělat z ní....

As you may know, Labská hotel was seriously endangered. Some green extremists wanted to buy it and pull it down, but fortunately, Ufonion Labs managed to overpay them, buy the hotel and set up the...

..nejvetší horský bordel holandského typu.  Již dlouho zde chyběla pořádná turistická atrakce.
..the largest Dutch style mountain brothel there. A real and much needed boost to the local tourism.

Labská bouda - největší bordel holandského typu v ČR

We are going to spend all the revenue from the brothel on developing a direct teleport connection from the source of Labe to Hamburg, further extending our client base.
Abychom dále rozšířili naší klientelu, všechny příjmy z nevěstince se chystáme utratit za výstavbu přímého spojení teleportem z pramene Labe do Hamburku.

Zatímco jsme se rozhlíželi po dalších příležitostech, nalezli jsme zavřenou Petrovu boudu,  která prý byla doupětem zločinců, tak jsme se rozhodli ji prozkoumat.
While looking for other opportunities, we found closed Peter's lodge, which reportedly used to be a nest of criminals, so Ufonion Labs decided to examine it.

The results of our examination can be found in this commented album.
Výsledky našeho průzkumu jsou k nalezení v tomto komentovaném albu.

 

7 Comments

Labská "bouda" na skautíky

Labská "bouda" na skautíky

Naložit MB1000x nezbytnými potřebnostmi a vyrazit se skauty na Labskou boudu na letní prázdniny v přírodě, naučit se poznávat zvířátka co žijí v divočině, třeba bobry.

společná řeč

společná řeč

Naším cílem samozřejmě je také přispět k dialogu znesvářených skupin na krkonošském hřebeni. Pevně věříme, že zástupci skautů, ochránců přírody, lyžařů a zločinců bojujících o kontrolu nad Petrovou boudou, lybijských rebelů a Muammara Kaddáfího, najdou v našem podniku společnou řeč. Pro posledně jmenovaného zaměstnáme také zdravotní sestry z Ukrajiny. Kdo se k nám navíc vydá po hřebenové red-light turistické stezce a nechá se orazítkovat na dámských a pánských kamenech, dostane slevu 20% na naše služby.

DJ Blesk

Ufonion Labs

Obrázek uživatele labs

Muammar to accept asylum in

Muammar to accept asylum in Labská!

UPDATE: We are currently negotiating with Muammar Gaddafi, and he is apparently willing to stop fighting and leave Libya in exchange for a life time free pass in Labská!

UPDATE: Právě vyjednáváme s Muammarem Kaddáfím, a je zjevně ochotný ukončit boje a opustit Libyi výměnou za dožívotní free pass na Labské!

UL

Nabídka spolupráce

Vážené Ufonion Labs,

obracím se na Vás s nabídkou ve věci automatizace Vašich nových provozů v Lokalitě Krkonoše o níž jste nedávno informovali ve svém internetovém zpravodaji. Dovolte mi nejprve stručně představit naší společnost.
Společnost Servomotory a.s., byla založena v roce 1991 v Rudné u Prahy a v současnosti zaměstnává 82 pracovníků s obratem 666 mil. Kč za rok 2010. Těžištěm naší činnosti je mechanizace a automatizace vysoce specializovaných provozů v oboru "red-light". V současnosti máme u Evropské RL patentní komise registrováno 105 patentů a 10 obchodních značek.
Působíme nyní zejména na Českém příhraničním trhu a máme obchodní zastoupení v Utrechtu v Holadsku a španělské Zarragoze.V roce 2010 jsme realizovali dodávku mechanizace na klíč pro Paradise Tower v hodnotě 16 mil EUR. Reference viz http://www.flickr.com/photos/cliffmichaels/221624226/.
Mezi naše další spokojené zákazníky ve světě patři Chicken Ranch, Las Vegas nebo Pascha, Cologne.
Velice si vážíme inovativních aktivit Ufonion, které jsou v jedinečné nejen v regionu Krkonoše, ale i ojedinělé v celé střední Evropě, a nabízíme partnerství a zkušenosti firmy Servomotory, a.s.v oboru, kde jsme dosáhli nemalých úspěchů na našich i zahraničních trzích. Bylo by pro nás velikou ctí, pokud bychom dostali příležitost spolupracovat na Vašem projektu Red Light Labská a pomoci učinit z něj záležitost evropského a světového věhlasu.
Mezi produkty,z naší nabídky, které bych si dovolil doporučit Vaší pozornosti, patří zejména homologovaná Vibrační lanovka (dle ČSN EN 666), dále pak náš patentovaný systém Vrtichvost(TM) a v neposlední řadě výrobky z nové série BobroSaurus 2011. Pro podrobnosti prosím prostudujte náš webový katalog.

Těším se na Vaši odpověď a na naši další úspěšnou spolupráci,

S přátelským pozdravem,
Ing. František Grundle
Senior Bobr
Servomotory, a.s.
Rudná u Prahy 666

Vážený pane Františku,

Vážený pane Františku, nabídka Vaší firmy je ohromující a velmi rádi bychom naše zařízení pozvedli na světovou úroveň a adoptovali maximum z Vaší nabídky. Uvítali bychom také možnost dodávek japonských robotů. Navrhuji podrobně prozkoumat možnosti spolupráce přímo v Red Lightu Labská, můžeme se třeba sejít na Petrově boudě na koncertě Johnyho Heavena u sklenky mogulu a pak pokračovat nahoru po červené.

S nadšením, DJ Blesk Ufonion Labs

Pachatel

Je to tak, Ready, velká banda zločinců... Analytický útvar Ufonionu to prošetřuje. Je to ale asi složitější, než se to na první pohled zdá - stopy vedou na Šumavu. Jedná se patrně o telepatické propojení kůrovce a brouků z boudy - na dálku vyvolanou frenetickou kopulací dřevokazů došlo třením ke vznícení obložení. Jestli to byl rafinovaný záměr exministra Stránského zatím nevíme. Velmi nás naštvalo, že koncert Johnyho Heavena pro zástupce firmy Servomorory se již v boudě neuskuteční. Každopádně jsme přesvědčeni, že se zločinecké bandy nakonec samy vymítí a projektu WCCS již nebude stát nic v cestě!

Přidat komentář

Audio comment
Zde můžete nahrát váš audio komentář ve formátu mp3 / post your audio comment here.
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: mp3.
Zde můžete nahrát váš obrázkový komentář / comment with a photo
Soubory musí být menší než 1 MB.
Povolené typy souborů: png gif jpg jpeg.
Images larger than 1024x768 pixels will be resized.
CAPTCHA
Test ufonství
Fill in the blank.